«Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Өнегелі өмір»  жобасы бойынша ағымдағы жылдың 1-ші наурызда  Еліміздің суретшісі, Атом жобасының белсенді мүшесі, Семей полигонының зардабын шеккен қоғам қайраткері Куюков Карипбек Телтаевичпен кездесу өтті. Кездесуге мектебіміздің 8-9 -10-11  сыныптары және №1ЖББМ –нің оқушылары  қатысты.

Кездесудің мақсаты: оқушыларға  кәсіптік бағдар беріп, үлкен өмірге икемделуіне бағыт,бағдар беру. Басты міндет жақсы оқып,еңбектену, қиыншылыққа мойынсымау керек екенін түсіндіру, қоғамда,өмірде өз орындарын таба білуге баулу;

Кездесу ZOOM платформасы арқылы өтті. (жалпы 100 адам қамтылды.)

В рамках реализации программы» Рухани жаңғыру «по проекту» Өнегелі өмір " 1 марта текущего года состоялась встреча с художником страны, активным членом проекта Атом, общественным деятелем, пострадавшим от Семипалатинского полигона Куюковым Карипбеком Телтаевичем. На встречу 8-9 -10-11 классы и учащиеся СОШ №1.

Цель встречи: дать учащимся профориентацию, ориентацию на адаптацию к большой жизни. Главная задача-хорошо учиться, трудиться, объяснять, что не следует подчиняться трудностям, учить находить свое место в обществе, в жизни;

Встреча прошла через платформу ZOOM. (всего охвачено 100 человек.)