Бекітемін

№2 ЖООББМ  директоры

_________ Қ.Алтынбекова

2018г. «___» _______________

 

Үйірме және спорт секцияларының жұмыс кестесі

 

Атауы

Название

Мұғалімнің аты-жөні

Ф.И.О.

Сыныптар

Класс

 

Кол – во часов

Апта күндері

День недели

Время

Кружки и секции

 

 

 

1

Развивайка

Кузнецова О.А.

1

Вторник

10.50-11-25

2

    «Юный математик»

Кузнецова О.А.

1

Среда

10.50-11.25

3

«Көркем жазу»

Казангапова Н

1

Четверг

10.50-11.25

4

«Ертегілер әлемі» қуыршақ театр

Казангапова Н

1

Пятница

10.50-11.25

5

«Көркем жазу»

Кошеметова М.

1

пятница

10.50-11.25

6

Ертегілер әлемі» қуыршақ театр

Кошеметова М.

1

вторник

10.50-11.25

7

«Көркем жазу»

Ауесбаева А.

1

четверг

10.50-11.25

8

«Ертегілер әлемі» қуыршақ театр

Ауесбаева А.

1

вторник

10.50-11.25

9

Читалочка

Доспамбетова М.Б.

1

пятница

11.20-12.00

10

Читалочка

Доспамбетова М.Б.

1

пятница

13.45- 14.25

11

Шебер қолдар

Тәңірберген З.Т.

1

вторник

16.55-17.30

12

Шебер қолдар

Досымова А.

1

     понедельник

11.05-12.00                           

13

Занимательная  грамматика

Таирова Ш.А.

1

понедельник

12.05-12.45

14

Юный математик

Таирова Ш.А.

1

вторник

12.05 - 12.45

15

Занимательная  грамматика

Таирова Ш.А.

1

вторник

12.05-12.45

16

Юный математик

Таирова Ш.А.

1

среда

12.05-12.45

17

«Мәнерлеп оқу»

Абдыгаппарова Д.Т.

1

среда

16.55-17.30

18

«Ұлттық дүниетаным»

Абдыгаппарова Д.Т.

1

пятница

16.55-17.30

19

Мәнерлеп оқу

 

Ержанова П

1

 

пятница

16.55-17.30

20

 

Ұлттық дүниетаным

Ержанова П

1

понедельник

16.55-17.30

21

Театр

Тургамбаева К С

4а, 4б

2

среда

16.55-18.00

22

Қызықты грамматика

Доспамбетова М Б

1

вторник

12.05-12.45

23

Хор

Саттибекова Ж

1

пятница

16.55-17.30

24

«Учим английский»

Куантаева Ж.Т.

 

1

пятница

12.05-12.45

25

«Учим английский»

Куантаева Ж.Т.

1

Понедельник

12.05-12.45

26

ЮИД

Купяшаров Ж.К.

2

понедельник

15.25-16.50

27

Хор

Мишугина О.Ф.

2

Вторник

среда

12.00 -12.40

12.00-12.40

28

Эколог клубы

Кенджебаева Т.

1

пятница

12.00

29

Эколог клубы

Канатова Ж.Е.

1

 

Четверг

16.50-17.30

30

Тоғызқұмалақ

Таусогаров С.Т.

2

Среда

14.00-15.20

31

Преподавание физики на английском языке

Машрапова А.А.

2

Среда

15.00-16.00

32

Волейбол

Рогалева Т.В.

1

Суббота

9.00-10.00

33

Юный спасатель

Медешев М.С.

2

пятница

15.30 – 16.50

34

Волейбол

Рогалева Т.В.

10а

1

суббота

10.00-11.00

35

We learn English

Боранбаева Б.К.

10б

1

пятница

13.45-14.25

36

Speaking English

Боранбаева Б.К.

11б

1

среда

13.00- 13.40

37

Волейбол

Рогалева Т.В.

11а

1

суббота

11.00-12.00