Бекітемін

 

                                                                                             «Приозерск қаласының

 

                                                                                 №2ЖОББМ» КММ директоры

 

                                                                                   Алтынбекова Қ.С__________

 

 

Бастауыш сыныптар онкүндігінің өткізілу

жоспары (декада) 2017-2018 оқу жылы

20.11.17-30.11.17 ж

 

Мұғалімнің аты-жөні

Сынып

Тақырыптары

Өткізілу күні

уақыты

1

Бастауыш сыныптар онкүндігінің ашылуы

Открытие декады

Баст.сын

нач. классы

«Білім негізі- бастауышта»

20.11.17 ж

дәлізде

2

Конкурс

1-4 кл

Кім көп мақал –мәтел біледі?

Кто много знает пословиц?

21.11.17 ж.

дәлізде

3

Мәнерлеп оқу сайысы

Конкурс чтецов

1-4 кл

Куз туралы өлеңдер

 Стихотворение про осень

22.11.17 ж.

4

Сурет конкурсы

Конкурс рисунков

 

1-4 кл

Ертегілер еліне саяхат

Путешествие в мире сказок

23.11.17 ж.

5

Абдыгаппарова Данагул Тулеутаевна

2 «В»

«Білімділіер танымдық сайыс»

 

30.11.17 ж

1-сабақ , сағ:13.00

6

Адреисова

МейрамгулТлеугабыловна

1 «Г»

Ы.Алтынсарин «Бір уыс мақта»

 

24.11.17 ж

2-сабақ ,сағ:08.40

7

Ауесбаева Аманбала Серікқызы

0 «Д»

«Мақта қыз бен мысық» ертегі

 

27.11.17ж.

2 сабақ, сағ:14.00

8

АмироваНургуль

Галымовна

4 «Г»

М.Дулатов «Шешенің балаларын сүюі» (әдебиеттік оқу)

 

28.11.17ж

3 сабақ, сағ:09.40

9

Добровольская  Светлана Владимировна

0 «А»

0 «Б»

Отрывок сказки «Сказка о рыбаке и золотой рыбке»

30.11.17 ж.

сағ:10.30

10

Ержанова Пернекуль Калдыбаевна

2 «Г»

Ма тематика «Екі таңбалы сандарды қосу және азайту алгоритмі 15+28,43-15»

 

28.11.17ж.

1 сабақ. сағ:13.00

11

Жақыпова Ақтолқын Бекжанқызы

3 «В»

«Алтын сақа» интеллектуалдық ойын

 

24.11.17ж

2 сабақ  сағ:13.45

12

Казангапова Наргуль Сайдахметовна

0 «В»

«Үйшік» ертегісі

 

24.11.17ж

сағ :9.00

 

 

 

 

 

13

Тайрова Шахсия Ансаровна

 

2 «А»

 

Урок математики

«Сложение и вычитание»

27.11.17ж

3 сабақ сағ:14.30

14

Кожумова Гаухар Амангельдиевна

3 «Б»

А.С.Пушкин «Сказка о рыбаке и золотой рыбке»

 

24.11.17ж.

4 сабақ, сағ:15.25

15

Кошеметова Мейрамкул Каукарбаевна

4 «В»

Ы.Алтынсарин «Таза бұлақ»

 

29.11.17ж

4 сабақ сағ:10.25

16

Турганбаева Кульсым Сеильбековна

4 «Б»

«Сказка о золотом петушке»

 

30.11.17

3 сабақ сағ:14.30

17

Макажанова Динара Тлеуовна

3 «Г»

Абай оқуы- ұлы ақынға тағзым

 

29.11.17ж

2 сабақ ,сағ 13.45

18

Тәңірберген Зәуреш Тәңірберген қызы

1 «В»

«Қызықты математика» танымдық сайыс

 

30.11.17ж.

5 сабақ , сағ:11.00

19

Баянова Раушан Талгатовна

1 «А»

 Знакомство с творчеством А.С.Пушкина «Сказка о золотом петушке»

 

29.11.17ж.

3 сабақ, сағ 09.30

20

Пенкина Кристина Юрьевна

1 «Б»

«Сказка о попе и о работнике его Балде»

 

29.11.17 ж.

5 сабақ, сағ :11.00

21

Акмолдаева Роза Бостандыковна

0 «Г»

«Шалқан» ертегісі

 

30.11.17 ж.

сағ:11.05

22

Алтынбекова Карлыгаш Сериковна

4 «А»

В гостях у И.А.Крылова

 

28.11.17ж

3 сабақ сағ:14.30

23

Ермекбай Аягөз Кенжалиқызы

 

4 «В» «Г»

«Білімділер сайысы»

27.11.17ж

4 сабақ, сағ:10.25

24

Ғаппар Аяулы Төребайқызы

 

4 «Г»

«Ашу дұшпан, ақыл дос» Өзін өзі тану

27.11.17ж.

5 сабақ, сағ:11.20

25

Доспамбетова Меруерт

3-4 сын

«Алғырлар сайысы»

27.11.17ж

сағ 13.45